درباره جشنواره توانا

1- چگونه در سايت ثبت نام کنم؟

شما ميتوانيد پس از وارد شدن به سايت جشنواره ازطريق لينک عضويت اقدام به ثبت نام نماييد و يا جهت راهنمايي در باره نحوه ثبت نام بر روي راهنماي ثبت نام کليک نماييد.

2- معيارهاي تشخيص دانشآموز ممتاز چيست؟

معيارهاي تشخيص دانشآموز ممتاز عبارتند از: استعدادهاي هنري، ورزشي، خلاقيت، نو آوري، فني و حرفه اي، و مهارتهاي مختلف در زمينه هاي فوق مي‌باشد.

3- من کد تاييد براي ثبت نام جشنواره نگرفتم چه بايد بکنم؟

چنانچه کد دريافت به هر نحوي اعم از شلوغي خطوط و ترافيک دريافت نشد، ميتوانيد از گزينه ارسال مجدد پيامک حاوي تأييد را دريافت نماييد.

4- کد تاييد براي من ارسال شده اما پس از وارد نمودن کد با پيام خطا مواجه ميشوم.

اين مشکل يا به دليل بروز رساني پايگاه جشنواره يا به دليل مشکلات سرور در وارد شدن به پرتال کاربري مي‌باشد. شما ميتوانيد پس از تلاشهاي مکرر در صورت عدم مرتفع شدن مشکلات مذکور از قسمت تماس با ما مطرح نموده تا واحد پشتيباني در اسرع وقت حل نمايند.

5- آيا والدين من هم ميتوانند در اين جشنواره ثبت نام کنند؟

ثبت نام در جشنواره تشويق دانشآموزان ممتاز براي همه اقشار مختلق اعم از دانشآموز و والدين هيچ گونه محدوديتي ندارد و والدين هم ميتوانند در هر چه بهتر برگزاري اين جشنواره همراه و همگام باشند.

6- من پست الکترونيکي (Email) ندارم آيا ميتوانم بدون وارد کردن پست الکترونيکي ثبت نام کنم؟

در ثبت نام جشنواره وارد کردن پست الکترونيکي اختياري است و ملاک شناسايي ثبت نام کننده براي ما کد ملي و شماره تلفن است.

7- آيا ثبت نام در اين جشنواره براي دانش آموزان محدوديت دارد؟

ثبت نام در جشنواره تشويق دانشآموزان ممتاز براي کليه مقاطع تحصيلي بلامانع است.

8- آيا از تمامي شهرهاي کشور ميتوان در اين جشنواره شرکت کرد؟

با توجه به اين که اين دوره از جشنواره با رويکرد جديد برگزار ميگردد، لذا برگزاري اين دوره به صورت استاني خواهد بود و در صورت اقبال عمومي اين جشنواره به صورت ملي در سالهاي آينده برگزار ميشود.

9- من ثبت نام کردم و تمامي موارد را با دقت پر نموده ام لذا هنگام ورود به پنل کاربري خودم با پيام خطا مواجه هستم.

چنانچه نام کاربري و رمز عبور خود را با دقت بيشتري وارد نماييد، به راحتي وارد پنل کاربري خواهيد شد. در صورت عدم ورود از قسمت فراموشي رمز عبور ميتوانيد رمز عبور جديد را دريافت و آن را بازنشاني کنيد.

10- مدارک لازم جهت ثبت نام در مراحل بعدي جشنواره چيست؟

مدارک لازم براي شرکت در مراحل بعدي جشنواره عبارتند از: شناسنامه، کارت ملي، يک عکس مناسب با حفظ شئونات و موازين اسلامي براي بانوان و قابل رؤيت در سايت، کارنامه تحصيلي و چنانچه مدارک فني يا ورزشي يا کسب مقام در مسابقات مختلف فرهنگي را داريد هر کدام از اين مدارک را در قالب فايل الکترونيکي در سايت بارگزاري نماييد.

11- آيا ثبت نام فقط از طريق سايت امکان پذير است؟

کساني که دسترسي به پايگاه ثبت نام جشنواره ندارند ميتوانند با در دست داشتن مدارک به يکي از شعب کانون معلولين توانا مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند. ضمنا شعبات کانون معلولين توانا در تاکستان و الوند آماده دريافت مدارک لازم جهت ثبت نام ميباشند. چنانچه مراکز ديگري آمادگي داشتند در اطلاعيه هاي بعدي به حضورتان ارائه خواهد شد.

12- آيا اين جشنواره در طول سال هم ادامه دارد؟

اين جشنواره در صورت استقبال کاربران ادامه خواهد داشت.